vol.1 vol.2 vol.3

Přednáškový večer pro vývojáře

17. ledna 2019, 16:00 - 20:00 hod @ Microsoft Praha

Dotnet Talks, vol.2

Rezervovat místo zdarma

Pravidelný update znalostí pro vývojáře, kteří se zajímají o novinky ve světě .NETu a souvisejících technologií

Během večera se vystřídají v kinosále českého Microsoftu přední odborníci na současné moderní technologie a seznámí vás s novinkami, osvědčenými postupy a dalšími tipy, které souvisí s vývojem aplikací na platformě .NET.

ASP.NET Core Backend SQL Entity Framework Git Blazor Tooling HTTPS Security Web API Debugging DevOps SQL Server MVC C# Visual Studio CLI Architecture VSTS ... a další témata

Program, 17. ledna 2019
od 16:00 - 20:00

Miroslav Holec

Keynote: Novinky kolem nás

Miroslav Holec

16:00 - 16:30 Výběr z toho nejzajímavějšího, co se ve světě .NETu odehrálo za poslední měsíce. Seznámím vás s posledními novinkami, vydanými verzemi produktů a klíčovými novinkami, které by vám neměly uniknout.

Odkazy
Václav Jirovský

.NET Core a Azure Functions v2

Václav Jirovský

16:30 - 17:00 S Vaškem se podíváme jak řešit situaci, když nechceme stavět kompletní aplikaci, ale potřebujeme provádět nějaký .NET Core kód co nejjednodušším a přitom plně škálovatelným způsobem pomocí Azure Functions.

Odkazy
Robert Haken

.NET [Core] Internals - Garbage Collection

Robert Haken

17:00 - 17:45 Do hlubin .NETu nás přenese Robert Haken v přednášce .NET [Core] Internals, v rámci které nás seznámí s problematikou Garbage Collection, která se týká prakticky každého vývojáře.

Odkazy

Přestávka 20 minut + drobné občerstvení

Jan Skála

Co nás čeká v .NET Core 3.0

Jan Skála

18:30 - 19:00 Příští verze .NET Core 3.0 přinese mnoho významných změn, které potěší i vývojáře newebových aplikací. Co konkrétního se objeví v .NET Core 3.0 a co to pro vývojáře bude znamenat nám ukáže Honza.

Odkazy
Jiří Činčura

Co čekat v C# 8.0 v kostce

Jiří Činčura

19:00 - 19:30 Další verze C# je na obzoru a vývojáři jsou jako na trní, jaké vychytávky nám přinese. Na nejzajímavější novinky v C# 8.0 nás bude lákat Jirka Činčura.

Odkazy

Přestávka 10 minut

Martin Šimeček, Vojtěch Mádr a přednášející

.NET CZ Podcast Live

Martin Šimeček, Vojtěch Mádr a přednášející

19:30 - 20:15 Do budoucnosti budeme nahlížet společně s Martinem Šimečkem a Vojtou Mádrem. Budeme živě natáčet další díl .NET CZ Podcastu a hosté budou tentokrát přednášející z Dotnet Talks.

Odkazy
Délka přednášek se pohybuje mezi 30 - 45 minutami. Program je flexibilní a přizpůsobuje se aktuální situaci. Změny v programu jsou vyhrazeny.

Registrace na akci

Registrace na akci již byla ukončena.


Kam mám přijít?

Microsoft, Praha, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

Parkování je možné u budovy Delta nebo v přilehlých ulicích

Miroslav Holec

Slovo organizátora

Miroslav Holec

Formou přednášek, workshopů, hackatonů a vývoje pomáhám vývojářským týmům implementovat nové technologie, navrhovat architekturu software a zefektivňovat práci v týmu. Rád pomáhám rozšiřovat povědomí o nových technologiích a dlouhodobě postrádám v čechách setkání formátu, v rámci kterého by vývojáři na jednom místě dostali příležitost poslechnout si zajímavé přednášky o novinkách ve světě .NETu. Věřím, že DotNET Talks toto místo v komunitě zaplní.

Partneři setkání

Microsoft OKsystem .NET CZ Podcast

Startup Jobs